Bardzo dobry kontakt z lekarzem, bardzo uprzejmy i rzeczowy człowiek, świetny specjalista. Ma naprawdę bardzo dobry kontakt z pacjentami. Gdybyśmy mieli drugi raz podejmować decyzję do kogo się udać na konsultacji i operację na pewno byłby to Doktor Głowacki.

Emi

Jego zaangażowanie i profesjonalizm bardzo mi pomogły nie tylko w sytuacji zdrowotnej. obydwie operacje kręgosłupa lędźwiowego przeprowadził sprawnie i skutecznie. oddanie z jakim poświęcał mi czas i jego cieple i życzliwe podejście do pacjenta pomogły mi również w dalszym życiu.

Anna

Doskonały specjalista, który stosując bardzo nowoczesne metody operacyjne wybawił mnie z dokuczliwego, od kilku lat, bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Jest rzeczownym, uprzejmym i bardzo przyjemnym w obcowaniu człowiekiem.

Krzysztof

Bardzo dobry specjalista z dużym szacunkiem do pacjenta, do takiego lekarza można mieć 100% zaufanie, bardzo dziękuję Panie Mariuszu za ludzkie podejście i zaangażowanie.

Zygmunt

Dr Głowacki przeprowadził u mnie operację usunięcia dysku szyjnego C6/C7 i wstawienia implantu. Bóle spowodowane przepukliną zniknęły już kilka godzin po operacji. Czuję się bardzo dobrze, od tygodnia mogę znów prowadzić samochód a w przyszłym tygodniu wracam już do pracy.

Anna

Chciałabym bardzo podziękować za udaną operację kręgosłupa szyjnego i cieszę się że trafiłam pod opiekę Doktora Mariusza Głowackiego. Bardzo dobry kontakt z lekarzem, bardzo uprzejmy i rzeczowy człowiek, świetny specjalista. Kompetencja i kultura! Naprawdę polecam.

Danuta

Operował moje lędźwie 14 kwietnia 2013 roku, założył mi tzw. stabilizację. Udało się. Dochodzę do zdrowia. Bardzo Panu dziękuję doktorze, mam nadzieję, że będę mógł funkcjonować. Pańskie kompetencje, talent, dobroć i kulturę, zachowuję w pamięci.

Wdzięczny pacjent, Józef

Doktor Mariusz Głowacki to najwyższej klasy majsterkowicz naprawia popsute kręgosłupy i dusze ludzi pokręconych przez los . Naprawił mnie w 2012r i do dziś jest dobrze.

Krzysztof

Znakomity neurochirurg i wspaniały człowiek. Za wykazane podejście i postawę, dziękuję mu z całego serca. Dochodzę do siebie wolno, ale ufam, że pod jego kierunkiem zdrowie mi dopisze i znów będę mogła oddawać się swej dziennikarskiej pasji.

Mariusz Głowacki - ZnanyLekarz.pl